Wózki / Sanki

Podwoziem pojazdu nazywamy elementy, które łączą osie kół z resztą samochodu. Części te charakteryzują się dużą sprężystością przez co skutecznie neutralizują wszelkie wstrząsy powstające na skutek jazdy po nierównym terenie. Dzięki temu pasażerowie niemal nie odczuwają drgań, dlatego komfort jazdy znacznie wzrasta.

Z zawieszeniem samochodu wiele wspólnego mają masy resorowane oraz masy nieresorowane. Wyróżnia się je ze względu na fakt, że elementy zawieszenia samochodu znajdują się pomiędzy kołami a nadwoziem przez co w pewnym stopniu zmniejszają odczuwalność wstrząsów podczas jazdy. Masy resorowane to nic innego jak nadwozie, a więc silnik czy rama. Na skutek odgraniczenia tych elementów samochodu od nierównej powierzchni, wszelkie drgania stają się prawie nieodczuwalne przez pasażerów auta. Natomiast masy nieresorowane obejmują m.in. koła, hamulce, osie, felgi oraz rozmaite części, które wchodzą w skład dolnego zawieszenia. Wszystkie one są bezpośrednio narażone na wstrząsy podczas jazdy po nierównym terenie. Jedynie uginające się opony sprawiają, że odczuwalność drgań jest nieco zmniejszona.

Warto podkreślić, że zawieszenie, a więc zespół elementów sprężystych, nie tylko ma pozytywny wpływ na komfort podczas jazdy, ale zwiększa również bezpieczeństwo i trwałość poszczególnych części samochodu.

Nasza oferta

Posiadamy bardzo szeroki asortyment wózków ( sanek) zarówno nowych jak i używanych.

Wózki objęte są gwarancją na okres 1 miesięca od daty sprzedaży. 

Sprzedawane wózki / sanki pochodzą z demontażu i są w pełni sprawne lub są fabrycznie nowe.

Potrzebujesz sprawdzonego i pewnego wózka to dzwoń 728319234 lub napisz auto-czesci@kramex.net.pl

Nasza oferta nowych i używanych zawieszeneń na allegro

www.kramex.net.pl | Copyright © 2001-2012 KRAMEX. Wszelkie prawa zastrzeżone